Медали

Тук можете да намерите информация за завоюваните медали на световни, европейски и олимписки първенства на БФКК.



Турнир Медал Дисциплина Дата Град Атлет
Европейско първенство Сребърен медал С-1 200 м 23.08.2016 Москва Станилия Стаменова
Европейско първенство Сребърен медал К-2 500 м 14.07.2016 Пловдив Велиян Бъчваров и Христо Реков
Световно първенство Бронзов медал С-1 1000 м 26.09.2015 Москва Ангел Кодинов
Европейско първенство Сребърен медал С-1 1000 м 26.09.2015 Басков Ангел Кодинов
Европейско първенство Сребърен медал С-1 500 м 26.09.2015 Басков Ангел Кодинов
Европейско първенство Бронзов медал С-1 200 м 26.09.2015 Басков Ангел Кодинов
Световно първенство Бронзов медал С-1 1000 м 26.09.2015 Португалия Ангел Кодинов
Световно първенство Златен медал С-1 200 м 23.08.2015 Милано Станилия Стаменова
Европейско първенство Златен медал С-1 200 м 01.05.2015 Рачице Станилия Стаменова
Европейско първенство Бронзов медал К-1 500 м 26.09.2014 Бранденбург Мирослав Кирчев
Европейско първенство Бронзов медал K-1 5000 м 26.09.2014 Бранденбург Мирослав Кирчев
Европейско първенство Златен медал С-1 200 м 26.09.2014 Бранденбург Станилия Стаменова
Световно първенство Златен медал K-1 1000 м 26.09.2014 Москва Мирослав Кирчев
Световно първенство Бронзов медал С-1 200 м 26.09.2014 Москва Станилия Стаменова
Световно първенство Сребърен медал С-1 200 м 26.09.2014 Москва Станилия Стаменова
Европейско първенство Златен медал K-1 1000 м 26.09.2013 Познан Мирослав Кирчев
Европейско първенство Сребърен медал С-1 200 м 26.09.2013 Португалия Станилия Стаменова
Европейско първенство Златен медал С-1 200 м 26.09.2012 Загреб Станилия Стаменова
Европейско първенство Златен медал С-1 200 м 26.09.2011 Загреб Боян Михайлов
Европейско първенство Сребърен медал С-1 500 м 26.09.2011 Загреб Боян Михайлов
Световно първенство Бронзов медал С-1 200 м 26.09.2011 Сегед Станилия Стаменова
Световно първенство Бронзов медал К-2 1000 м 26.09.2011 Сегед Даниела Недева и Беренике Фалдум
Европейско първенство Златен медал С-1 200 м 26.09.2011 Загреб Станилия Стаменова
Европейско първенство Златен медал K-1 1000 м 26.09.2010 Москва Мирослав Кирчев
Европейско първенство Сребърен медал К-1 500 м 26.09.2008 Сегед Мирослав Кирчев
Европейско първенство Сребърен медал K-1 1000 м 26.09.2008 Сегед Мирослав Кирчев
Европейско първенство Бронзов медал К-1 500 м 26.09.2005 Пловдив Деляна Дачева
Сребърен медал Бронзов медал К-2 1000 м 01.01.2004 Познан Бонка Пинджева, Деляна Дачева
Сребърен медал Сребърен медал С-1 500 м 01.01.2004 Познан Деян Георгиев
Сребърен медал Бронзов медал К-2 500 м 01.01.2004 Познан Бонка Пинджев, Деляна Дачева
Сребърен медал Бронзов медал С-1 1000 м 30.11.2003 Познан Деян Георгиев
Златен медал Сребърен медал К-2 500 м 01.01.2003 Гейнсвил Деляна Дачева, Бонка Пинджева
Златен медал Сребърен медал К-1 500 м 01.01.2002 Севиля Петър Мерков
Златен медал Бронзов медал К-2 200 м 01.01.2002 Севиля Деляна Дачева, Бонка Пинджева
Златен медал Бронзов медал К-4 1000 м 01.01.2002 Севиля Иван Христов, Милко Казанов, Йордан Йорданов, Петър Мерков
Сребърен медал Сребърен медал К-1 500 м 01.01.2002 Сегед Петър Мерков
Сребърен медал Бронзов медал С-1 1000 м 01.01.2002 Сегед Станимир Атанасов
Сребърен медал Бронзов медал К-4 1000 м 01.01.2002 Сегед Милко Казанов, Иван Хростов, Петър Мерков, Йордан Йорданов
Сребърен медал Сребърен медал С-1 1000 м 01.01.2002 Загреб Деян Георгиев
Сребърен медал Сребърен медал K-1 1000 м 01.01.2000 Познан Петър Мерков
Сребърен медал Бронзов медал С-1 500 м 01.01.2000 Познан Николай Бухалов
Сребърен медал Бронзов медал К-1 500 м 01.01.2000 Познан Петър Мерков
Бронзов медал Сребърен медал К-1 500 м 01.01.2000 Сидни Петър Мерков
Бронзов медал Сребърен медал K-1 1000 м 01.01.2000 Сидни Петър Мерков
Сребърен медал Бронзов медал К-4 1000 м 01.01.2000 Познан Милко Казанов, Андриан Душев, Петър Мерков, Петар Сибинкич
Златен медал Сребърен медал К-1 500 м 01.01.1999 Загреб Петър Мерков
Сребърен медал Златен медал К-1 500 м 01.01.1999 Загреб Петър Мерков
Сребърен медал Сребърен медал К-4 500 м 01.01.1999 Загреб Петър Мерков, Петър Сибинкич, Адриан Душев, Милко Казанов
Сребърен медал Сребърен медал К-4 1000 м 01.01.1999 Загреб Петър Мерков, Петър Сибинкич, Адриан Душев, Милко Казанов
Златен медал Златен медал К-2 500 м 01.01.1999 Загреб Йордан Йорданов, Енчо Чалъков
Златен медал Сребърен медал К-2 1000 м 01.01.1999 Загреб Йордан Йорданов, Енчо Чалъков
Сребърен медал Златен медал С-1 500 м 01.01.1997 Пловдив Николай Бухалов
Сребърен медал Сребърен медал С-1 1000 м 01.01.1997 Пловдив Николай Бухалов
Сребърен медал Бронзов медал К-2 1000 м 01.01.1997 Пловдив Адриан Душев, Милко Казанов
Сребърен медал Бронзов медал С-4 500 м 01.01.1997 Пловдив Мартин Мартинов, Благовест Стоянов, Георги Николов, Румен Николов
Сребърен медал Бронзов медал С-2 200 м 01.01.1997 Пловдив Димитър Атанасов, Станимир Атанасов
Бронзов медал Бронзов медал К-2 1000 м 01.01.1996 Атланта Адриан Душев, Милко Казанов
Златен медал Златен медал С-1 500 м 01.01.1995 Дуисбург Николай Бухалов
Златен медал Златен медал С-1 200 м 01.01.1995 Дуисбург Николай Бухалов
Златен медал Бронзов медал С-2 500 м 01.01.1995 Дуисбург Мартин Мартинов, Благовест Стоянов
Златен медал Бронзов медал С-4 500 м 01.01.1995 Дуисбург Румен Николов, Атанас Ангелов, Димитър Атанасов, Станимир Атанасов
Златен медал Златен медал С-1 500 м 01.01.1994 Мексико Николай Бухалов
Златен медал Златен медал С-1 200 м 01.01.1994 Мексико Николай Бухалов
Златен медал Сребърен медал С-1 1000 м 01.01.1994 Мексико Николай Бухалов
Златен медал Бронзов медал С-2 500 м 01.01.1994 Мексико Мартин Мартинов, Благовест Стоянов
Златен медал Златен медал С-1 500 м 01.01.1993 Копенхаген Николай Бухалов
Златен медал Златен медал С-2 500 м 01.01.1993 Рачице-Чехия Атанас Ангелов, Румен Николов
Златен медал Златен медал С-4 500 м 01.01.1993 Рачице-Чехия Атанас Ангелов, Румен Николов, Димитмър Атанасов, Станимир Атанасов
Бронзов медал Златен медал С-1 500 м 01.01.1992 Барселона Николай Бухалов
Бронзов медал Златен медал С-1 1000 м 01.01.1992 Барселона Николай Бухалов
Бронзов медал Бронзов медал С-2 500 м 01.01.1992 Барселона Мартин Маринов, Благовест Стоянов
Златен медал Сребърен медал С-1 500 м 01.01.1991 Париж Николай Бухалов
Златен медал Сребърен медал С-1 1000 м 01.01.1991 Париж Николай Бухалов
Златен медал Бронзов медал С-4 1000 м 01.01.1991 Париж Николай Бухалов, Трайчо Драганов, Паисий Любенов, Деян Славов
Златен медал Сребърен медал С-4 500 м 01.01.1991 Париж Генади Петров, Диан Драганов, Борислав Йовчев, Добромир Дончев
Златен медал Бронзов медал С-4 1000 м 01.01.1991 Париж Генади Петров, Диан Драганов, Борислав Йовчев, Добромир Дончев
Златен медал Бронзов медал С-1 500 м 01.01.1990 Познан Николай Бухалов
Златен медал Бронзов медал С-4 500 м 01.01.1990 Познан Николай Бухалов, Трайчо Драганов, Паисий Любенов, Деян Славов
Златен медал Бронзов медал С-4 1000 м 01.01.1990 Познан Николай Бухалов, Трайчо Драганов, Паисий Любенов, Деян Славов
Златен медал Бронзов медал С-1 500 м 01.01.1989 Пловдив Мартин Мартинов
Златен медал Бронзов медал С-4 1000 м 01.01.1989 Пловдив Деян Бонев, Николай Бухалов, Христо Георгиев, Паисий Любенов
Златен медал Бронзов медал К-4 500 м 01.01.1989 Пловдив Адриан Душев, Петър Годев, Николай Йорданов, Иван Маринов
Бронзов медал Златен медал К-1 500 м 01.01.1988 Сеул Ваня Гешева
Бронзов медал Бронзов медал С-1 500 м 01.01.1988 Сеул Мартин Маринов
Бронзов медал Сребърен медал К-2 500 м 01.01.1988 Сеул Ваня Гешева, Диана Палийска
Бронзов медал Бронзов медал С-1 1000 м 01.01.1988 Сеул Николай Бухалов
Бронзов медал Бронзов медал К-4 500 м 01.01.1988 Сеул Ваня Гешева, Диана Палийска, Огняна Петкова, Борислава Иванова
Златен медал Сребърен медал С-1 1000 м 01.01.1987 Дуисбург Мартин Маринов
Златен медал Бронзов медал К-2 500 м 01.01.1987 Дуисбург Иванка Муерова, Огняна Петкова
Златен медал Бронзов медал С-1 1000 м 01.01.1987 Дуисбург Мартин Маринов
Златен медал Бронзов медал С-1 500 м 01.01.1986 Монреал Николай Бухалов
Златен медал Бронзов медал К-2 500 м 01.01.1986 Монреал Ваня Гешева, Диана Палийска
Златен медал Бронзов медал С-2 10000 м 01.01.1985 Мехелен Матей Калпаков, Тодор Калпаков
Златен медал Сребърен медал К-1 500 м 01.01.1983 Тампере Ваня Гешева
Златен медал Сребърен медал К-1 500 м 01.01.1982 Белград Ваня Гешева
Златен медал Бронзов медал С-2 500 м 01.01.1981 Нотингам Севдалин Илков, Любомир Любенов
Златен медал Бронзов медал С-2 500 м 01.01.1981 Панчарево Николай Колев, Николай Горанов
Златен медал Златен медал К-1 500 м 01.01.1980 Монреал Ваня Гешева
Бронзов медал Златен медал С-1 500 м 01.01.1980 Москва Любомир Любенов
Бронзов медал Сребърен медал К-1 500 м 01.01.1980 Москва Ваня Гешева
Бронзов медал Бронзов медал С-2 500 м 01.01.1980 Москва Борислав Ананиев, Николай Илков
Бронзов медал Бронзов медал К-4 1000 м 01.01.1980 Москва Борис Костадинов, Божидар Миленков, Лазар Христов, Иван Манев
Златен медал Сребърен медал С-1 1000 м 01.01.1980 Москва Любомир Любенов
Златен медал Сребърен медал С-1 1000 м 01.01.1979 Дуисбург Любомир Любенов
Златен медал Бронзов медал С-1 500 м 01.01.1979 Дуисбург Любомир Любенов
Златен медал Златен медал С-1 500 м 01.01.1978 Белград Любомир Любенов
Златен медал Сребърен медал К-4 500 м 01.01.1978 Белград Ваня Гешева, Величка Минчева, Наташа Якимова, Илияна Николова
Златен медал Златен медал К-4 500 м 01.01.1977 София Мария Минчева, Роза Боянова, Величка Минчева, Наташа Янакиева
Златен медал Бронзов медал К-2 500 м 01.01.1977 София Ваня Гешева, Илияна Христова
Златен медал Бронзов медал С-1 500 м 01.01.1975 Белград Борислав Ананиев
Златен медал Бронзов медал С-2 10000 м 01.01.1975 Белград Иван Бурчин, Стефан Илиев
Златен медал Златен медал С-1 500 м 01.01.1973 Валч-Полша Борислав Ананиев
Златен медал Сребърен медал С-1 1000 м 01.01.1973 Валч-Полша Любомир Любенов
Бронзов медал Бронзов медал С-2 1000 м 01.01.1972 Мюнхен Иван Бурчин, Федя Дамянов
Златен медал Бронзов медал С-2 500 м 01.01.1971 Белград Федя Дамявам, Виктор Бойчев
Златен медал Бронзов медал С-2 1000 м 01.01.1971 Белград Федя Дамявам, Виктор Бойчев
Сребърен медал Бронзов медал К-1 500 м 01.01.1971 Снагов-Румъния Иван Манев
Златен медал Бронзов медал С-1 500 м 01.01.1971 Снагов-Румъния Борислав Ананиев
Златен медал Бронзов медал С-2 1000 м 01.01.1970 Копенхаген Борис Любенов, Сашко Илиев